משחקי סקס, משחקי סקס אונליין, משחקי סקס חינם, משחקי פלאש, משחקי סקס ברשת, shemales.co.il

משחקי סקס - Second Life

משחקי סקס עם קוקסינליות זה דבר דיי נדיר ברשת אבל Second Life הוא משחק סקס מצויר אולטימטיבי לכל מי שרוצא לבנות דמויות של הקוקסינלית המושלמת ולשחק איתה בעולם מדומה. ובכן, סקונד לייפ הוא ההתגלמות של משחקי סקס בעולם וירטואלי שבו ניתן לגלוש מעולם מדומה אחד למשנהו ולהיפגש עם עוד אלפי דמויות של אנשים מכל מקום בעולם.

חשוב לזכור ש- סקונד לייפ הוא לא רק משמש פלאטפורמה ל- משחקי סקס אונליין באינטרנט, למעשה רוב המשתתפים במשחק ממש לא מחפשים משחקים למבוגרים של סקס ובמיוחד לא עם קוקסינליות, אבל זה לא אומר שלא תמצאו שם קהילה עצומה, ואני באמת מתכוון לקהילה עצומה, של אנשים בדיוק כמוכם המתעניינים ב- משחקי סקס עם קוקסינליות מצוירות ויוצרים דמויות וירטואליות סקסיות בטירוף של קוקסינלים שמחפשות סקס. אם כבר משחקים סקס באינטרנט אז זהו המשחק האולטימטיבי.

הנה סרט של ריקוד דמות וירטואלית - זכרו אתם שולטים בה! אלו משחקים סקס של רציניים:


כמה סקסי המשחק הזה? הנה תמונות של דמויות קוקסינליות מסקונד לייפ:

דמות קוקסינלית ממשחק סקס

sexy_game_sl.jpg

sl_shemale_pic_sex_game.jpg

second_life_online_sex_game_pic.jpg

sl_pic.jpg

חשוב לזכור! בכניסה לאזורים למבוגרים בלבד במשחק הסקס סקונד לייפ כל הדמויות הקוקסינליות והרגילות הן לגמרי אינטראקטיביות. מה זה אומר? זה אומר שבמשחק הזה כל דמות יכולה לבוא במגע עם דמות אחרת, כמובן שרק בהסכמה, ואז ניתן לבצע סקס אחד עם השני בכל מיני תנוכות של משחקי סקס מגוונים. זהו משחק עם זיונים מטורפים, סקס חזק וסקס רגיל, איברי מין ענקיים וקטנים אבל הכי חשוב הוא שכולם יכולים לשכב עם כולם!

ישנם איברי מין שיכולים לגמור ולדמות זין משפיך ועוד מגוון גדול של אנימציות ממוחשבות שהופכות את החוויה לכמעט אמיתית.

הנה מספר תמונות מזיונים במשחק הסקס הזה:

משחק סקס אונליין

sex_games_sl.jpg

sex_game_sl.jpg

 אז איך מתחילים? סקונד לייפ היא תוכנה של בית היוצר Linden Labs ובכדי לשחק במשחק יש לעבור 3 שלבים קלים.

  1. הרשמה ופתיחת חשבון - ממלאים שם משתמש שיוצג במשחק (דהו שמה של הדמות שלכם ולא שימכם האמיתי!), ממלאים מספר פרטים אישיים, שם וכתובת אימייל, מקום לידה ובונים סיסמת כניסה למשחק, הנה קישור ל - תהליך ההרשמה למשחק. חשוב לזכור! כל הפרטים המינימלים האלו נשמרים אנונימיים ע"י לינדן לבס ואין שום חשש להזין אותם.
  2. מאמתים את כתובת הדואר אלקטרוני שלכם - ישלך קישור אימות לאימייל שנרשמתם איתו לאתר, תלחצו עליו והוא ישלך אותכם לשלב האחרון.
  3. השלב האחרון הוא הורדת התוכנה והתקנתה עלהמחשב שלכם.

זהו, עכשיו כל מה שנישאר הוא לפתוח את התוכנה להזין את שם המשתמש שהכנסתם בהרשמה ואת הסיסמא ולהנות מעולם וירטואלי מרהיב ומעניין של משחקי סקס בחינם אולי מהטובים בעולם.

טיפים קטנים:

  • בכניסה הראשונית תתבקשו לבנות את דמותכם תבחרו בגבר או אישה ומשם תתקדמו הלאה.
  • איברי מין ניתן להשיג בחינם באיזורים מסוימים בעיקר באיזורים למבוגרים בלבד.
  • ניתן לקבל איברי מין, לבוש וצורת גוף חדשה ממשתמשים אחרים במשחק - המשתמשים בסקונד לייפ מאוד ידידותיים ועוזרים למשתמשים חדשים.
  • תמיד עדיף לבנות כל דבר בעצמך מאשר לקבל ממשתמשים אחרים - יורד הסיכון לוירוסים.

חזרה לראשית דף משחקי סקס שלנו.

סקס משחקי פלאש

בנוסף למחשק הסקס שמוזכר למעלה ישנם עוד מגוון רחב של משחקי סקס אונליין באינטרנט. ישנם הרבה משחקי פלאש ומשחקי סקס חינם שאפשר למצוא בהמון גרסאות. רובם אבל לא מתמקדים בקוקסינליות אלא בתחומים אחרים כגון - שדיים גדולים, משחקי מציאות שונים וגם שילוב של משחקי קלפים ידועים של סטריפ פוקר ובלאק ג'ק.

לכן אספנו לכם מקבץ של אתרי משחקי סקס שאנו חושבים שהם טובים:

אין הרבה אתרים של משחקים אירוטיים ברשת המציאים תוכן של קוקסינליות אבל אנו מרגישים שמחובתנו להציג בפנייכם את האופציות הכי טובות שיש.